• +48 798 800 405
  • Zielona Góra, Plac Pocztowy 7/3
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Post Formats

O nas

Specjalizuję się w sprawach cywilnych, majątkowych, rodzinnych, gospodarczych, administracyjnych oraz podatkowych. Prowadzę również sprawy z zakresu prawa pracy, prawa upadłościowego oraz prawa karnego. Zajmuję się również kompleksowym przygotowywaniem dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych.
Ukończyłam m.in. studia magisterskie na kierunku Prawo Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe z zakresu Negocjacji i mediacji oraz Rachunkowości. Posiadam tytuł LL.M. in Business Law oraz Doctor of Business Administration. Jestem certyfikowanym przez DEKRA Certification Polska specjalistą z zakresu ochrony danych osobowych, a także autorką kilkudziesięciu publikacji o tematyce prawnej wydawanych m.in. przez Wolters Kluwer Polska. Jestem członkiem Izby Adwokackiej w Zielonej Górze.
W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem do każdej sprawy i każdego Klienta. Staram się zapewnić wsparcie we wszystkich aspektach prowadzonych przez Nich działalności. W obecnych dynamicznych czasach, sama znajomosć przepisów prawa jest niewystarczająca. Możliwość zaproponowania odpowiednich rozwiązań prawnych wymaga nie tylko znajomości przepisów, ale również zrozumienia specyfiki procesów biznesowych oraz umiejętności identyfikacji ryzyk z nimi związanych.

Kancelaria stale współpracuje z wykwalifikowanymi specjalistami takimi jak notariusze, księgowi, biegli rewidenci, tłumacze przysięgli czy rzecznicy patentowi.
© 2023 Kancelaria Prawno-Podatkowa Adwokat Agnieszka Piętak :: Zielona Góra :: Świebodzin :: Sulechów :: Nowa Sól