• +48 798 800 405
  • Zielona Góra, Plac Pocztowy 7/3
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obsługa prawna

Obsługa prawna

Obsługa prawna firm to kompleksowa usługa zapewniająca przedsiębiorcom kompleksowe wsparcie i doradztwo ekspertów z różnych dziedzin prawa.
Oferowane przez nas pakiety obsługi prawnej to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie ułatwiające prowadzenie firmy. Pomoc prawna świadczona przez prawników kancelarii pozwala Klientowi za stosunkowo niewielką ryczałtową miesięczną opłatą pozostawać w stałym kontakcie z Kancelarią oraz konsultować się w bieżących sprawach i problemach prawnych, związanych z działalnością firmy. Klienci mogą też korzystać z licznych rozwiązań funkcjonalnych: telefonicznych i internetowych, dzięki którym skraca się czas poświęcony na umówienie spotkania z prawnikiem, uzyskanie informacji, porady prawnej czy wizyty w kancelarii.
Oferta pakietów obsługi prawnej umożliwia firmom i przedsiębiorcom opiekę prawną na każdym etapie podejmowania decyzji związanych z bieżącą działalnością gospodarczą, zapewniając bezpieczeństwo prawne i przeciwdziałając skutkom złych decyzji, które mogą narazić Państwa firmę na duże straty finansowe i niepotrzebny stres. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z pakietu/abonamentu prawnego mają możliwość w dowolnej chwili zwrócić się z problemem prawnym do prawników Kancelarii, którzy rozwiążą wszelkie wątpliwości prawne. Wystarczy wysłać maila lub zadzwonić do nas, a my zajmujemy się resztą.
Pakiety obsługi prawnej to oferta, dzięki której nie musicie Państwo zatrudniać na etacie prawnika, wystarczy podpisać umowę na pakiet już od 450 zł netto za miesiąc i współpracować z profesjonalną kancelarią prawną, do której można zgłosić się z każdym problemem prawnym. Prawnicy naszej Kancelarii dokonają dla Państwa m.in. analizy umowy, którą podpisujecie, przygotują potrzebne pismo, pomogą w negocjacjach z Państwa kontrahentami, doradzą w bieżących sprawach i problemach prawnych. Dzięki pakietowi/abonamentowi prawnemu zapewnimy Państwu profesjonalną opiekę prawną. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami oferowanych przez naszą kancelarię pakietów obsługi prawnej.


Posiadając jeden z oferowanych przez nas pakietów obsługi prawnej zyskują Państwo:
  • obsługę prawną dostosowaną do Państwa potrzeb,
  • stałą opiekę dedykowanego doświadczonego prawnika, który doskonale zna Państwa firmę - jej specyfikę i potrzeby,
  • dostęp do konsultacji prawnych i pomocy prawnej,
  • możliwość konsultacji telefonicznej, internetowej oraz udziału prawnika w ważnych dla Państwa spotkaniach,
  • jasne zasady rozliczania usług prawnych,
  • atrakcyjne stawki za godzinę pracy prawnika, niższe od stawek oferowanych przez typowe kancelarie prawnicze,
  • zniżki na obsługę procesów oraz szkolenia prawnicze prowadzone przez naszą Kancelarię,
  • możliwość dostosowania szkoleń do Państwa zindywidualizowanych potrzeb.
© 2023 Kancelaria Prawno-Podatkowa Adwokat Agnieszka Piętak :: Zielona Góra :: Świebodzin :: Sulechów :: Nowa Sól